Dnes přijaté objednávky vyrobíme do 30.7.2022

Srovnání ceny kuchyně u nás a v obchodních centrech

Srovnání: Kolik stojí kuchyňská linka u nás a kolik v obchodních centrech

Chcete si pořídit co nejlepší kuchyňskou linku, ale nehodláte za ni utratit majlant? Naprosto chápeme. Je nám jasné, že cena hraje při zařizování domácnosti významnou roli. Proto jsme pro vás připravili krátké srovnání: jakou částku zaplatíte za kuchyňskou linku od Sestav si nábytek a kolik byste za ni museli utratit v některém z obchodních domů?

Testovací srovnávání probíhalo jednoduše. Pomocí našeho konfigurátoru nábytku jsme navrhli kuchyňskou linku a následně její cenu srovnali se dvěma podobnými kuchyněmi u velkých obchodních center. Vybrali jsme pro tento účel dva „obchoďáky“. Vzhledem k zachování etických standardů nicméně necháváme zahalený jejich název.

Jak vypadá naše srovnávací kuchyňská linka

Nejprve vám představíme, jakou linku jsme pro účely srovnání nakonfigurovali a na kolik by vás vyšla.

Jde o běžnou, spíše menší kuchyňskou sestavu, která sestává z desky, horních a dolních poliček. Lze do ní zakomponovat troubu, digestoř a samozřejmě dřez. V našem konfigurátoru si můžete navrhnout i další části kuchyně a mnohem podrobněji, ale pro účely jednoduchého srovnání jsme zvolili ucelenou sestavu.

 

Jako materiál korpusu jsme vybrali klasickou a oblíbenou bílou barvu, v případě dvířek pak třešeň Veronu. Pro desku se nám líbila barva mramor Cipollino, a co se úchytek týče, vsadili jsme na úchytky Porta s horizontálním vrtáním na střed.

Sestava má bílá záda, je široká 2620 mm, vysoká 2000 mm a hluboká 600 mm. Její technický nákres najdete na obrázku níže.

Za tuto kuchyňskou sestavu, kterou si mimochodem v našem e-shopu online a rychle vytvoříte dle libosti, byste zaplatili 32 622 Kč.

A teď už pojďme srovnávat…

Obchodní centrum A

Jako první jsme se podívali na zoubek obchodnímu centru, které pro účely tohoto článku označujeme písmenem A.

Vybrali jsme z jeho nabídky téměř identickou kuchyňskou sestavu, jako je naše srovnávací kuchyň – rovnou a se shodným počtem horních i dolních polic. Její dvířka mají dubový materiál, stejně jako pracovní deska. Sestava disponuje kovovými úchyty a horní skříňky mají výklopný mechanismus.

Obchodní centrum A nicméně neumožňuje online konfiguraci a výsledná cena vychází na 37 999 Kč (ve slevě může být mírně nižší).

Obchodní centrum B

I pro druhé srovnání jsme zvolili podobně dlouhou a širokou linku (přesné rozměry prodejce – obchodní centrum B – bohužel rozměry neuvádí).

Jedná se o kuchyňskou linku německé výroby, která je s výjimkou dvou poliček (ty mají dubová dvířka) kompletně bílá. Sestava je smontovaná a připravená k okamžitému použití, nicméně ani v tomto případě obchodní centrum nenabízí konfiguraci, která by vám umožila si kuchyňskou linku upravit na míru dle svých představ.

Výsledná cena této sestavy činí 32 990 Kč – je tedy prakticky stejná jako u naší srovnávací kuchyně.

Závěr srovnání cen kuchyňských linek

Jak tedy vypadá výsledné porovnání?

1. kuchyňská sestava na míru od Sestav si nábytek – 32 622 Kč, s možností konfigurovat kuchyň podle sebe.

2. kuchyňská sestava od obchodního centra A – 37 999 Kč, bez možnosti konfigurovat kuchyň podle sebe.

3. kuchyňská sestava od obchodního centra B – 32 990 Kč, bez možnosti konfigurovat kuchyň podle sebe.

Věříme, že vám naše srovnání pomůže při výběru vysněné kuchyně. Když budete potřebovat s online konfigurací nábytku nebo s čímkoliv dalším poradit, neváhejte se na nás obrátit na e-mailu info@sestavsinabytek.cz.

V nabídce máme také kancelářský nábytek, obývací stěny, vestavěné skříně nebo komody.

 

Nejnovější článek

Srovnání ceny kuchyně u nás a v obchodních centrech

Srovnání: Kolik stojí kuchyňská linka u nás a kolik v obchodních centrech Chcete si pořídit co ...

Štítky